Kontakt:
email: novaroll@novaroll.sk
mobil: +421 0905 312 824
 
ROLETY - plastové a hliníkové
si získavajú u nás stále väčšiu obľubu. Vďaka svojej konštrukcii sa dajú použiť prakticky u všetkých typov dnes používaných okien. Počas dňa chránia Vaše zariadenie a kvetiny pred intenzívnym slnečným žiarením. V noci ponúkajú bezpečie pred zvedavými pohľadmi a vlámačmi. Rolety majú dobré tepelno-izolačné vlastnosti a preto v zimnom období výrazne znižujú náklady na kúrenie.
ŽALÚZIE - horizontálne, vertikálne a drevené
Horizontálne žalúzie stále predstavujú najrozšírenejší spôsob zatienenia. Výhodou je predovšetkým ich jednoduchosť, rýchlosť montáže a cenová dostupnosť. Samozrejmosťou je široká farebná škála, vyhotovenie celofarebných, celotieniacich, šikmých a oblúkových žalúzií. Horizontálne žalúzie majú v súčasných interiéroch už svoje štandardné miesto. Elegantným tienením zabranujú prehriatiu miestností.

Vertikálne žalúzie sú elegantným interiérovým doplnkom, nahradia závesy, záclony a medzisklenné žalúzie. Užitočné vlastnosti vertikálnych žalúzií ich predurčujú pre spoločenské a reprezentačné priestory, dobre sa uplatnia v kanceláriach, ordináciaciach a rýchlo si získavajú cestu aj do domácich interiérov. Obsluha žalúzií je veľmi jednoduchá a nároky na ich údržbu sú minimálne. Lamely majú antistatickú úpravu, sú farebne i tvarovo stále.

Drevené žalúzie vychádzajú technologicky z horizontálnych žaluzí. Dodávajú Vašej domácnosti teplý a ušlachtilý charakter. Lamely sú vyrobené z Kanadskej lipy (BASWOOD). Všetky detaily sú perfektne spracované, takže oslovia aj najnáročnejšieho zákazníka.
SIEŤKY PRTI HMYZU
Sieťky proti hmyzu od našej firmy sú spoľahlivým riešením na každé okno a dvere. Protihmyzová sieťka je najúčinnejšia ekologická ochrana proti všetkému druhu hmyzu. Skladá sa zo sieťoviny, ktorá je vyrobená zo sklenených vlákien potiahnutá z PVC. Rám je z hliníkovej konštrukcie. V šetky typy sieťok sa vyrábajú na mieru podľa priania zákazníka.
PLASTOVÉ ZHRŇOVACIE DVERE
Zhrňovacie dvere sú praktický bytový doplnok. Zaberajú minimálny priestor. Montujú sa do zárubní a do každého stavebného otvoru. Používajú sa hlavne tam kde chceme ušetriť miesto. Tieto dvere sú praktickým a dekoratívnym predelovacím prvkom medzi dvoma priestormi. Dvere sa vyrábajú presne na mieru.
MARKÍZY
Markízy sú ideálnym riešením pre tienenie Vašej terasy, balkóna ale aj záhradnej reštaurácie. Sú príjemným spestrením vzhľadu Vášho objektu. Konštrukcia markízy je vyrobená z kvalitných hliníkových zliatin. Ich povrchová úprava odoláva dlhodobo nepriazni počasia. Ponúkame markízy pevné a výsuvné.
Na výber látok kladieme veľký dôraz. Kvalitné látky sú stálofarebné a pri správnom ošetrení majú dlhú životnosť.