Pôsobivé plastové obálky

Doručenie tovaru je zložitý logistický proces. Zásielka musí byť doručená načas a v požadovanej kvalite. Práve preto je správny výber materiálu do ktorého bude tovar zabalený mimoriadne dôležitý.

V minulosti sa vo veľkej miere využívali najmä kartónové prepravné obaly. Boli neskladné, zaberali veľa miesta a hlavne boli ekonomicky náročné. Konečnému spotrebiteľovi sa to prenieslo do nákladov za doručenie.

movers-4278994_640

Súčasná doba je rýchla a využíva modernejšie obaly na doručenie.

Patria medzi nich aj plastové obálky. Vyznačujú sa veľkou odolnosťou voči prachu, vode a mechanickému poškodeniu. Sú ľahké, pružné a zároveň aj elegantné. Ich nepriedušnosť je zabezpečená použitím samolepiacej fólie.

Zaručujú diskrétnosť obsahu obálky vďaka tmavej fólii vo vnútri plastovej obálky. Po otvorení máte pocit, že obsah je iba Váš.

V ponuke sú viaceré farebné vyhotovenia, zaujmú najmä pastelové farby ako napríklad pomarančová, ružová alebo modrá.

envelope-1829488_640 (1)

Dodávajú sa vo veľkostiach od formátu A3 až po veľkosť A5. Sú vhodné na medzinárodnú prepravu. Ich využitie je najmä na zasielanie textilného tovaru, písomností, tlačovín a drobných plochých predmetov.

Ponúkané variácie s uškom umožňujú ľahšiu manipuláciu s tovarom a u prepravcov sú veľmi obľúbené. Dodávajú sa v baleniach po 100 ks, ale po dohode je možné dodať aj menšie množstvo.

Pre konečného spotrebiteľa je forma obálky dôležitá. Plastové obálky, najmä farebné Vás určite zaujmú svojou jednoduchosťou, eleganciou a funkčnosťou zároveň.

Poteší Vás nielen obsah obálky ale aj jej samotný dizajn.

Plastové obálky majú samozrejme aj svoje následné použitie. Po správnom odlepení vrchnej fólie je viete nanovo využiť v domácnosti alebo ako tvorivú detskú hračku. Naučíte deti správne baliť tovar a zároveň aj recyklovať.

Plastové obálky sú ekonomickou náhradou kartónov a určite Vás presvedčia.