Sáčky s uzatváracím patentom

Sáčky a igelitové tašky patria medzi najčastejšie využívané doplnky, do ktorých v domácnosti ukladáme rôzne potraviny a iné veci. Podobne široko využiteľné, ba dokonca ešte lepšie, vďaka možnosti opätovného používania sú aj uzatvárateľné sáčky. Takéto sáčky majú na sebe uzatvárací patent, ktorý pozostáva buď z posúvateľného jazdca, alebo drážky, čo im umožňuje rýchle otvorenie a uzatvorenie. Sáčky s uzatváraním môžete v obchodoch nájsť aj pod označením „rýchlo uzatvárateľné“ alebo taktiež aj pod názvom „ZIP sáčky“, ktorý je odvodený práve z ich ako keby zipsového spôsobu zatvorenia.

balenie kufra

Je možné ich zakúpiť v rozličných prevedeniach, čo sa týka veľkostí a farieb. V prípade potreby je možné zohnať aj také uzatvárateľné sáčky, ktoré majú priestor na popisovanie. Týmto spôsobom si viete na nich jednoducho poznačiť, čo ste do nich uložili. Často sa preto využívajú napríklad na ukladanie potravín, a to aj na uloženie do mrazničky, kde sa možnosť označenia určite zíde. Vrátane potravín však do nich môžete vložiť aj rôzne iné nepotravinové veci, ako sú súčiastky, gombíky, šperky, oblečenie, hračky alebo ďalšie predmety.

sáčok s drážkou

Uzatvárateľné sáčky https://www.2packsk.sk/sacky-a-pytle-sk/zip-sacky-sk sú bezpečné aj napríklad, pokiaľ sa balíte na dovolenku a chcete zvyšok kufra či inej batožiny ochrániť pred možným vytečením kozmetiky. Tým, že sáčky sú po uzatvorení patentu odolné voči vode a vzduchotesné, sú na tento účel ako stvorené. Takýmto spôsobom môžete počas balenia uschovať akékoľvek kozmetické prípravky, ktoré budete mať zároveň v prípade potreby uložené pokope a ľahšie ich nájdete. Do sáčkov s posuvným jazdcom zase môžete uložiť napríklad cestovné doklady a iné dôležité dokumenty, ktoré nechcete, aby sa vám pri cestovaní znečistili alebo poškodili. Rovnako viete väčšie veľkosti uzatvárateľných sáčkov využiť pri balení na dovolenku aj na zabalenie oblečenia, ktoré bude týmto spôsobom taktiež chránené pred vytečenou kozmetikou alebo iným znečistením.