Skúsenosť s tantra masážou

S tantra masážou som sa stretol v Turanoch, a veľmi sa odlišovala od klasických erotických masáží, ktoré som doteraz zažil. Na internetovom portáli som si vyhľadal dievča splňujúce moje požiadavky a kontaktoval ju.

relaxation-3065578_1920

O pár hodín som sa s ňou stretol v salóne a všetko mohlo začať. Moja masérka mi najprv vysvetlila čo sa bude diať a obaja sme si obliekli odevy, v ktorých sme sa oproti sebe usadili, chytili sa za ruky a začali spoločne dýchať.

Potom som sa uložil na chrbát a zložili sme zo seba naše odevy, aby sa mohla masáž začať. Masáž sa započala teplým uterákom, ktorým sa ma masérka dotýkala od nôh cez brucho, hruď a nohy. Potom sa venovala mojej sedacej časti. Rovnako sa ma masérka dotýkala aj pripravenými lávoými kameňmi, ktoré ma mali zbaviť zlej a nevhodnej energie. Následne nasledovala príjemná masáž s kožušinami, opäť po celom tele. Následne nasledovala masáž penisu, ktorá bola detailná a zakončená orgazmom.

V čom teda spočíva rozdiel medzi erotickou a tantra masážou Turany Privatportal?

V prvom rade, cieľom tantrickej masáže nie je vyvrcholenie. Cieľom tantrickej masáže je samotná masáž, ten priebeh, zážitok. Ďalším rozdielom je to, že pri tantrickej masáži sa pracuje s energiami. Je poskladaná z viacerých typov masáží: východné techniky sú zamerané na energetickú prácu, tie klasické západné techniky pracujú so svalstvom. Pri erotických masážach práca s energiami nie je, je to viac zamerané na to vyvrcholenie.

woman-1245129_1920

Tantrická masáž je skúsenosť, ktorú určite odporúčam všetkým, ktorý nad ňou čo i len uvažujú no nie sú plne rozhodnutý. Táto ponuka je rovnako ako pre mužov tak aj pre ženy a páry, ktoré chcú skúsiť niečo nové a nájsť v tom to pravé uvoľnenie a oddych od problémov a ťažkostí bežného každodenného života.