Ako sa natrvalo zbaviť vodného kameňa?

  • Istotne poznáte ten pocit, keď si chcete v kľude pripraviť čaj a oddýchnuť si, no keď otvoríte kanvicu čaká Vás nepríjemné prekvapenie v podobe vodného kameňa na dne kanvice.
  • Viete o tom, že tvrdá voda spôsobuje vznik vodného kameňa, ktorý je problémom pre 9 z 10 domácnosti na Slovensku?

vodovodný kohútik s vodným kameňom

  • Uvedomujete si, že tvrdá voda Vám znižuje Váš rodinný rozpočet ? Pravdepodobne ste si položili otázku: „Ako môže tvrdá voda znižovať môj rozpočet ?“ Jednoducho, tvrdá voda vytvára vodný kameň, ktorý upcháva Vaše domáce spotrebiče, čím znižuje efektivitu spotrebiča a jeho životnosť, v dôsledku čoho míňate viac peňazí na elektrickú energiu a musíte častejšie vymieňať súčiastky do spotrebičov alebo kupovať nové spotrebiče.
  • Chcete predĺžiť životnosť Vašich spotrebičov a zároveň ušetriť svoje peniaze?
  • Radi by ste lepšie využili čas, ktorý trávite čistením vodného kameňa zo svojich spotrebičov?

voda z vodovodného kohútika

Máme pre Vás riešenie po ktorom už nikdy nebudete musieť riešiť vodné kamene!

Ako jedna z mála firiem na Slovensku Vám ponúkame prémiové prietokové zmäkčovače vody Vodaservis vyrábané v Európe, ktoré Vám zmäkčia vodu a zbavia Vás vodného kameňa. Zmäkčovače ponúkame za výborné ceny už od 550€ s 2-ročnou zárukou. V situácii, keď si nie ste istý výberom zmäkčovača vody do Vašej domácnosti ponúkame bezplatnú obhliadku spolu s návrhom odborníkov v danej oblasti. Taktiež ponúkame zákaznícky servis v prípade, že dôjde k poškodeniu prístroju, v ktorom Vám s radosťou a na počkanie opravíme Váš zmäkčovač vody. Pokiaľ máte ešte nejaké nejasnosti a chceli by ste sa nás niečo opýtať ponúkame Vám možnosť využitia bezplatného poradenstva. Sme zodpovedná firma, ktorá myslí na záujmy a pohodlie našich zákazníkov a stará sa o úpravu vôd v ich domácnostiach. V prípade záujmu nás môžete navštíviť na našej webovej stránke.