Kvalitny Bancha čaj

Oživte svoje pitie čaju a objavte skutočne pravý pôžitok, ktorý ponúka náš organický sypaný zelený BANCHA ČAJ https://www.totalvital.sk/organicky-sypany-zeleny-bancha-caj-80g. Tento skvelý japonský čaj vás prenesie priamo do srdca Japonska, kde je čaj omnoho viac ako len teplý nápoj. Je to ukážka jedinečných tradícií a kultúry. Predstavte si ten moment, keď sa po náročnom dni usadíte do kresla a vo vašej ruke je šálka nášho BANCHA čaju. Každý dúšok je výbuchom sladko trpkých chutí, ktorý vám pomáha upokojiť myseľ a uvoľniť sa. Príjemná aromatická príchuť zeleného BANCHA čaju vo vás vyvolá pocit tepla a harmónie.

zbieranie čaju

Sypaný zelený BANCHA ČAJ je vyrobený podľa tradičných japonských metód. Lístky Bancha sa pestujú na vulkanickej pôde bohatej na živiny v južnom Japonsku v oblasti Kagoshima, ktorá sa nachádza pod stále aktívnou sopkou Sakurajima. Je hlavným miestom zberu tohto druhu čaju. Zber sa uskutočňuje od leta do jesene. Zbiera sa ručne a mletie prebieha na tradičných žulových mlynoch. Má detoxikačné účinky, podporuje trávenie, urýchľuje pálenie tukov, znižuje vysoký krvní tlak a cholesterol, odbúrava stres, zaisťuje kvalitný spánok, zkľudňuje nervový systém, zlepšuje pamäť a koncentráciu a pôsobí ako prevencia proti kardiovaskulárnym ochorením.

Čaj

Tento čaj je vysoko stráviteľný, čo ho robí ideálnym pre popoludňajšie a večerné pohodové chvíle. Nenechajte sa už nijako oklamať čajmi nízkej kvality. Zažite skutočnú japonskú kvalitu s naším prémiovým BANCHA čajom. Objednajte si ho ešte dnes a otvorte dvere do sveta, kde čaj nie je len nápoj, ale aj umenie. Pretože si zaslúžite len to najlepšie, začnite svoju cestu do sveta organických, sypaných a kvalitných čajov práve s nami. Nechajte sa uniesť chuťou a vôňou ktorá je prírodným zázrakom. Uvidíte sami, aký skvelý čaj to je. Tak len do toho!