Masáž, po ktorej sa budete cítiť ako znovuzrodený

Aj vás už unavuje klasický bežný deň, kedy robíte stále dookola to isté? Je jasné, že po čase to každého jedného človeka omrzí a bude si chcieť vyskúšať niečo iné, niečo vzrušujúce aj po tej sexuálnej stránke. Či už ste zadaný alebo nie, existuje pre vás viacero možností ako si poriadne užiť, zrelaxovať sa a hlavne sa vyhnúť stereotypu. Jednou z takýchto možností je napríklad návšteva wellness centra, prechádzka do prírody, zobrať si pár dní voľna alebo zájsť na špeciálnu erotickú masáž. Buď sám alebo kľudne vezmite aj partnerku či manželku. Jednou z veľmi obľúbených erotických masáží je napríklad nuru masáž, ktorá je veľmi špecifická a nedá sa porovnať so žiadnou podobnou.

pokojná atmosfér

Nuru masáž je erotická masáž, ktorú si môžete užiť buď s vašou partnerkou alebo s profesionálnou masérkou. Čo robí túto masáž výnimočnú? Odpoveďou na túto otázku je špeciálny nuru olejček, ktorým bude potreté celé vaše a partnerkino telo počas masáže. Ide o masáž celým telom, čo znamená, že vás nebude masírovať len rukami, tak ako je to napríklad pri tantrickej masáži. Tu ide o pocit tlaku celého tela, čo dokáže každého muža úplne vzrušiť.

nahí pár

Po stimulácii telom sa prechádza aj na pohlavné orgány, ktoré sú spravidla už dostatočne prekrvené a vzrušené. V závere masáže prichádza či už u žien alebo u mužov dokonalé vyvrcholenie, na ktoré len tak nezabudnete. Ide o skvelú formu oddychu, pri ktorom zároveň uvoľníte sexuálnu energiu, ktorú mnohí držia v sebe.

Táto masáž sa poskytuje v tantrických salónoch, kde vás okrem profesionálnej masérky čaká aj príjemná atmosféra prítmia, voňavých sviečok a tichej, no vzrušujúcej hudby. Ak si zvolíte masáž s vašou partnerkou, najprv vás dostane masérka do nálady, pomasíruje vás oboch a následne vám nechá priestor na milovanie, ktoré rozhodne oživí váš sexuálny život. Vyskúšajte to aj vy!