O čom je tantrická masáž?

Zažili ste už dobrú masáž? Ak vravíme o tej klasickej, tak vám zrejme priniesla príjemné fyzické uvoľnenie, prípadne uvoľnenie od bolesti končatín, chrbtice a pod. Aj napriek tomu vám ale nemohla priniesť účinky, ktoré sú špecifické pre tantrickú masáž.

Jej účinky pôsobia intenzívnejšie takisto na naše emócie a pôžitky. Okrem uvoľnenia prináša tiež vzrušenie, pretože pracuje so sexuálnymi energiami. Týmto spôsobom prepojí emočnú stránku s tou telesnou do jedného celku, vďaka čomu prináša veľmi efektívnu úľavu- psychickú aj fyzickú. Človek pri ako aj po jej absolvovaní cíti, ako ho tieto dotyky nabíjajú novou životnou energiou a čerstvými silami.

  • Táto masáž účinne odstraňuje nahromadené bloky, vrátane tých sexuálnych.

masáž ramena

Spoľahlivo odstráni všetky zadržiavané body aj v tejto oblasti a to bez toho, aby pri nej muselo prísť k pohlavnému styku. Pretože pamätajte- je to len masáž, pri ktorej sa musia uplatňovať špecifické postupy, medzi ktoré radíme napríklad aj príjemné dotyky v oblasti intímnych partií.

Možno už preto viete, že veľa ľudí si ju spája s erotickou masážou. Majú podobné znaky, hoci originálnu tantrickú masáž zažijete jedine v špecializovanom tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ salóne. V tomto prípade teda nevravíme o nejakých sex ponukách, inzerátoch, privátoch a platených sex službách.

žena, telo

Vravíme tu o návšteve masážneho salónu, čo sa špecializuje na praktizovanie tantrických masáží.

A všetko tam má svoj postup a poriadok. Zo všetkého najskôr je to rituál „namaste“. Aj ten je sám o sebe zaujímavý a sympatický, je to vlastne úvod k tomu, aby ste sa s profesionálnou masérkou postupne nastavili na to, čo bude prebiehať. Postupne vás vtiahne do deja.

  • Pri tomto rituáli sa vlastne odovzdáva úcta k vášmu telu, po jeho absolvovaní má človek tendenciu užiť si nasledujúce postupy intenzívnejšie, resp. lepšie a precítenejšie.