Outfit, ktorý ohúri

Móda prichádza a odchádza a my s ňou. Nezáleží na tom, čo bolo moderné včera, zajtra to môže byť niečo nevkusné a totálne out a mimo misu. Veľkou výhodou však je, že móda sa väčšinou neustále vracia. Preto je fajn, keď nič nevyhadzujete. Nikdy predsa nemôžete vedieť, kedy to ešte budete potrebovať a kedy to bude ten najlepší outfit, ktorý ste kedy vytvorili. A viete, čo je to najlepšie, čo môžete urobiť? Ako vytvoriť outfit, ktorý bude skutočne neopakovateľný? Dáme váme niekoľko rád, ktoré pre vás budú osožné, hlavne vtedy, keď sa budete snažiť o niečo iné a originálne.

krásná tvář
 
Kombinujte nekombinovateľné
Aj veci, ktoré ku sebe zdanlivo vôbec nekombinovateľné. Nikdy si nehovorte, že k sebe niečo vôbec nepasuje, kým sa na to nepozriete s nadhľadom. Dalo by sa povedať, že len vďaka tomu, že skúšate zistíte či sa náhodou predsa len nemýlite. Nehovoríme však len o kombinácii rôznych materiálov, ale dokonca aj vzorov a rôznych iných vecí. Vedeli ste o tom, že teraz je moderné takzvané „priznanie ponožiek“? To znamená, že nech na sebe máte oblečené čokoľvek, ponožky by malo byť jednoznačne vidieť. Trúfnete si na to alebo je to už na vás príliš veľa?
 
Veci po babičke
Nekrúťte hlavou nad všetkým, čo nosili naše staré mamy. Keď sa na to pozriete zbližšia, veľmi rýchlo zistíte, že sú to kúsky, ktoré si na seba môžete dať pokojne aj teraz. Prečo by ste sa potom vlastne mali obmedzovať? Nie je perfektné, keď môžete mať na sebe niečo, čo dýcha históriou a má moderný charakter? Teraz už len stačí, aby ste si presne rozmysleli, čo s tým vlastne chcete urobiť.

plavky
 
Neodsudzujte second-handy
Mnohí ľudia sa so second-handmi akosi stále nevedia stotožniť. A my sa pýtame, preboha prečo? Veď je to to najlepšie, čo ľudstvo vymyslelo. Ak chcete vytvoriť skutočne niečo originálne, ale neminúť príliš veľa peňazí, kde môžete nakúpiť lepšie ako práve v sekáčoch?