Predaj s.r.o.

Podnikanie sa stáva veľmi atraktívnou možnosťou najmä pre mladých ľudí. Ponúka nám obrovské možnosti cestovania, riadenia vlastného biznisu, vysokého zárobku či originalita. Okrem toho si budete pánom vy sami, a nebudete musieť plniť príkazy niekoho iného. Mnohých ľudí však pri predstave podnikania odradí množstvo vybavovania a náklady spojené so založením spoločnosti s ručeným obmedzením.

ready-made-s.r.o.-scaled

Práve na tento problém vám chceme ukázať riešenie, ktoré dnes využívajú mnohí mladí či skúsenejší podnikatelia. Ide o to, že si spoločnosť nemusíte zakladať, ale kúpite si rovno založenú. Spoločnosti si môžete kúpiť už od 490 eur do asi 5000 eur, závisí od typu akú si zvolíte. Na výber máte novozaložené spoločnosti, ktoré zatiaľ nevykonávali žiadne činnosti. Medzi ne patria aj české alebo maďarské spoločnosti, ktoré tiež doteraz nemajú žiadnu činnosť za sebou. Ak však chcete spoločnosť, ktorá už má činnosti za sebou no samozrejme je bez dlhov a záväzkov, môžete si zvoliť s.r.o. s históriou. Poslednou možnosťou je spoločnosť, ktoré už majú registrované DPH.

zalozenie-zivnosti-alebo-sro-mi

Táto ponuka so sebou nesie množstvo výhod. Okrem už spomínaného dlhého čakania a vybavovania sa zbavíte aj povinnosti mať základné imanie vo výške 5000 eur. Ďalšou veľkou výhodou je, že vám ponúkame virtuálne sídlo s trojmesačnou bezplatnou lehotou. Spoločnosti už vlastnia IČO aj DIČ, takže sa nemusíte zapodievať ani ich vybavovaním. V cene sú zahrnuté všetky potrebné zmluvy a súhlasy, podpisový vzor konateľa či zmenu vlastníka firmy. Taktiež je tam zahrnutý aj súdny poplatok. Naozaj ide o skvelú ponuku, ktorá sa len tak neodmieta.

Ak sa vám predaj sro zapáčil, neváhajte a zamyslite sa nad takouto jednoduchšou možnosťou, ktorá vás môže priviesť k úspešnému podnikaniu. Nekonečným hodinám v práci, ktorá vás nenapĺňa je už koniec! Vyskúšajte sami!