Aj bežný priestor sa vďaka LED pásikom zmení na zaujímavý

LED svetelné zdroje sa stali súčasťou našich bytov, kancelárií či obchodných priestorov, pretože sú úsporné, dizajnovo zaujímavé a majú dlhú životnosť. Druhy LED svietidiel môžu byť rôzne, vyrábajú sa trubice, panely, žiarovky, reflektory a tiež pásiky.

led-lights_144627-13135

Každý svetelný LED zdroj je výbornou možnosťou ako využiť umelé osvetlenie, ušetriť elektrickú energiu, nezaťažiť životné prostredie, svietiť dlho a výkonne a zároveň si interiér doplniť zaujímavým a dizajnovým prvkom v podobe led pasy ledprodukt Ledprodukt.

moderného LED svietidla. Medzi zákazníkmi sa všetky z ponúkaných zdrojov svetla stali okamžite obľúbenými, no asi najčastejšie si zákazníci vyberajú LED pásiky. Ide o svietidlá, ktoré sú najvariabilnejšie a to vďaka jednoduchej možnosti uchytenia, ktoré umožňuje obojstranná lepiaca páska na zadnej strane pásika.

LED pásiky sa vyrábajú v rôznych dĺžkach, vo farbe teplej, studenej či neutrálnej bielej, ale takisto aj v zelenej žltej a ružovej farbe. Jednoduchá inštalácia dovoľuje, aby sme si nimi osvietili aj miesta, ktoré boli pre tradičné žiarovky nedostupné, čo je ich hlavnou prednosťou. Môžeme tak vniesť svetlo aj za rám zrkadla, za garnižu, pod poličku či kuchynskú linku a podobne. Ich osadenie zvládne každý zákazník sám, nepotrebuje k tomu žiadne špeciálne pomôcky.

different-shape-size-base-filament-types-led-bulbs-3d-realistic-set-isolated-white_1441-3539

Špeciálnou kategóriou je dual-white typ alebo nazývaný aj CCT pásik, ktorý je výnimočný tým, že umožňuje nastaviť plynulý prechod od teplej bielej cez studenú až po neutrálnu farbu, čo sa dá urobiť diaľkovým ovládačom. Tento typ má aj funkciu stmievania alebo nastavenia zmeny intenzity osvetlenia. Dĺžka životnosti, ktorá je 50-tisíc hodín, radí tieto svietidlá ku kvalitným a osvedčeným typom svetelných zdrojov. Pásy majú zabudované aj kvalitné LED čipy SMD2835 a na tieto výrobky sa vzťahuje aj predĺžená 3-ročná záruka.

Okrem týchto pásikov sú na trhu v ponuke aj RGB, RGB-W, Profi, Dual –white či farebné LED pásy, takže zákazníci majú z čoho vyberať.