Prepravky pre Vašu úrodu

Prepravky pre Vašu úrodu

Práve je čas na žatie úrody a vy nemáte kvalitné potrebné prepravky? Ste tu na správnom mieste, spoločnosť Schoeller Allibert je spoločnosť, ktorá sa práve pre Vás zaoberá logistikou, dopravou a uskladnením a teda samotnou výrobou kvalitných euro paliet, kontajnerov, prepraviek, rôznych nádob a vozíkov a jednoducho všetkým, čo Vám pomôže uľahčiť Vaše podnikanie, Váš biznis a Vašu prácu. Preto Vám chceme predstaviť kvalitné plastové prepravky vhodné pre prepravu a uskladnenie ovocia či zeleniny.

obrané jablkáich h-file-id=“126699″ src=“https://novaroll.sk/wp-content/uploads/apples-g53c3794a3_640.jpg“>

Vďaka týmto plastovým prepravkám na ovocie a zeleninu sa Vaše produkty bezpečne dopravia priamo z poľa až k spotrebiteľovi bez akéhokoľvek poškodenia či znehodnotenia. Kritériá a normy v oblasti potravinárstva sú pomerne vysoké a tieto nároky môžete ľahko zvládnuť s plastovými prepravkami, ktoré sú vyrábané z reciklovateľných materiálov, samozrejme spĺňajú všetky nároky na hygienu a bezpečnosť no sú taktiež vysoko odolné voči opotrebeniu ale aj voči poveternostným podmienkam ako je nízka teplota ale aj silné a vysoké teploty a teda sú odolné voči UV žiareniu.

žlté prepravky

Prepravky od nás Vám výrazne napomôžu usporiť miesto pri skladovaní keďže sú stohovateľné ale nájdete tu aj skladacie prepravky, ktoré je možné jednoducho zložiť, čím zaberú pomerne málo miesta pri ich uskladnení ale aj pri spiatočnej preprave po ich vyprázdnení. Všetky tieto prepravky majú jednoduchú údržbu na hygienu a majú veľkú životnosť. Vaše produkty v nich ostanú nepoškodené vďaka ergonomickému tvaru prepraviek a vďaka mäkkým rohom a priedušným stenám, ktoré umožnia prúdenie vzduchu pomedzi zeleninu či ovocie, čím nebude dochádzať k ich zapareniu a následnému zahnívaniu. Všetky naše produkty vrátane prepraviek sú certifikované a teda vhodné k použitiu či styku s potravinami. Tieto prepravky Vám ponúkame v štandardných rozmeroch, no vieme si poradiť aj s rozmermi podľa Vašich konkrétnych potrieb a teda s rozmermi na,,mieru“.