Reklama na správnom mieste

Všetko máte pripravené , ale stále Vám niečo chýba . Pýtate sa ako prilákať lodí aby si kupovali moje produkty alebo služby ? Úplne jednoducho.

Na reklamu ale potrebujete počiatočne financie , to je jasné. A to sa len správne musíte rozhodnúť do akej reklamy chcete investovať aby ste prilákali svojich zákazníkov na kúpu Vášho tovaru alebo produktu.
psaní na internet

Noviny a časopisy

Dať reklamu do novín alebo časopisov je nákladnú a zapýtajú si nemalú sumu. Táto reklama sa zverejní len raz v jednom čísle a už ju nikdy neuvidíte . Ale pomerne veľa ľudí ju uvidí , no sú aj tipy ľudí ktorý stranu z reklamami preskočia a ani sú ju nepozrú.

Reklama v Tv

Takáto reklama stojí taktiež nemalé peniaze ale budú ju zobrazovať dlhodobo. Môže to byť až niekoľko dní , no záleží to od toho koľko zaplatíte.

Reklama v rádiu

Ďalšie médium v ktorom môžete počuť svoju reklamu. Za jeden jediný deň budete ňu budete počuť aj niekoľko krát , a určite naberáte viac zákazníkov ako čakáte. Rádio počúva viac než 10000 ľudí denne čiže je tam určite percento Že si Nájdete svojich zákazníkov z tohto média.
tištěné noviny

Sociálna sieť

Na sociálnej sieti je denne aj pol slovenská. Tak prečo nezadať reklamu tu ? Je to veľmi jednoduché a lacnejšie ako pri prvých troch spomenutých a navyše vďaka vašej reklamy na sieti môžete získať aj niekoľko tisíc zákazníkov len z jeden reklamy.

Reklama Google

Reklamu môžete zdávať pomoc aplikácie Google Adwords . Táto reklama sa bude zobrazovať všade tam kde práve užívateľ internetu surfuje. Napríklad na YouTube , Google ,  a ďalších rôznych stránkach.

V prvých troch prípadoch je skôr reklama určená pre tých , ktorý majú väčšiu firmu a zisky im pravé nejdú. Taký ľudia dokážu zaplatiť za reklamu aj niekoľko tisíc eur len za reklamu. Ostatné sú pre tých ktorý práve začínajú podnikať a chcú prilákať nových zákazníkov pre nákup tovaru alebo služieb.