Vieme ako zvýšiť potenciu

Najaktívnejším sexuálnym obdobím u ľudí je vek medzi 20 – tym až 45 – tym rokom života. Po tomto veku klesá produkcia testosterónu a tým pádom aj potencia.

milování

Potencia
Dôležitú úlohu pri potencii zohrávajú

  • erekcia (nahromadenie krvi do penisu a jeho stoporenie)
  • ejakulácia (vypudenie ejakulátu z tela)
  • libido (chuť na sex, túžba na sex)
  • spermie (ich pohyblivosť a kvalita)
  • testosterón (mužský pohlavný hormón)

Pokiaľ je všetko v poriadku je vaša potencia vysoká. Ak ale čokoľvek z toho nefunguje tak ako má je potencia nižšia a nižšia. Na zníženie potencie má vplyv mnoho faktorov – ochorenie, úraz, vplyv prostredia, stres, zlý životný štýl (alkohol, fajčenie,…).
Zvýšiť potenciu a dopriať si tak nádherné chvíle s partnerkou môžete viacerými spôsobmi.

Zvýšenie potencie.
Zmena životného štýlu– začnite sa zdravo stravovať, začnite cvičiť a vyhnite sa stresorom. Ľahko sa to povie, ale dá sa to. Cvičenie zaženie stres, zlepší náladu a prirodzene zvýši chuť na sex. Zdravá strava vám zas zlepší produkciu hormónov (aj testosterónu), dodá vám viac energie a zlepší váš zdravotný stav.
Lieky – môžete navštíviť lekára, ktorý vás pošle na niekoľko vyšetrení a predpíše vám lieky. Lieky ale nie sú vhodné pre každého. Najznámejšia modrá tabletka na potenciu má vplyv na tlak a srdce, takže ak máte tieto zdravotné problémy bude pre vás nevhodný. Ostatné lieky môžu mať neželané účinky na iné orgány, alebo ich užívanie môže nepriaznivo vplývať na vaše už existujúce ochorenia.
Výživové doplnky– v prvom rade stavte na kvalitu. Dostanete ich kúpiť v lekárňach a nepotrebujete na ne predpis od lekára. V žiadnom prípade ich nekupujte na internete cez e-shopy, ktoré ponúkajú rôzne, u nás nepovolené produkty.

viagra

  • Výživové doplnky obsahujú koncentráty výťažkov rastlín, ktoré prirodzene podporujú potenciu. Nakoľko ide o prírodné zložky majú tieto produkty priaznivý vplyv na celkový organizmus. A rozdiel od liekov v nich nenájdete umelé zložky, ktoré by váš organizmus zaťažovali. Nehrozia vám pri ich užití žiadne nežiadúce účinky.