Vypumpujte adrenalín

Milovníci nevšedných zážitkov vedia, že existujú aj iné možnosti ako šport, aby ste si vypumpovali adrenalín do krvi. Ktorú ponuku skúsite vy?
Ak chcete zostať nohami pevne na zemi a zároveň si užiť trocha luxusu stavte na jazdu v drahých a značkových autách. Takáto služba totiž existuje, kde vám požičajú na jazdenie autá ako Ferrari alebo Lamborghini. Takúto jazdu si môžete vyskúšať od desiatich až po štyridsať minút. Pre rozptýlenie sa to určite oplatí.

paraglaidign

Čo ponúkame u nás na Slovensku?

Aj kino dokáže byť vzrušujúce. Okrem klasického, v ktorom sa premietajú stále nové thrillery a horory skúste aj niečo iné. 5D kino je nepochybne veľkým ťahákom pre mnohých, ktorí chcú niečo nové vyskúšať. Tieto kiná vám zaručujú autentický zážitok, ktorý počas piatich až desiatich minút zažijete skutočne na vlastnej koži.
Ak budete mať cestu okolo Tatralandie, určite sa zastavte v Hurricane Factory. Veterný tunel vám bez rizika dokáže simulovať pád z lietadla a to z výšky až 4000 metrov. Nenesie to so sebou žiadne riziko a dokonca to môžete vyskúšať vo dvojici. Tak čo, odhodláte sa na takýto skok?

východ

Ak ste rodičmi a chcete napriek tomu zažiť niečo nezvyčajné, tak skúste Tricklandiu. Nielenže sa deti potešia nevšedným ilúziám, ale aj vy sa môžete pochváliť týmto zážitkom na sociálnych sieťach. Stačí si iba stiahnuť aplikáciu do mobilu a zarezervovať si termín, keďže tento druh zábavy je veľmi populárny.
Chcete sa zabaviť spolu s partiou kamarátov a zažiť niečo tajomné? Preto skúste celosvetovo populárnu escape hru. Hneď tri môžete nájsť v Bratislave. Už podľa názvu viete, že musíte ujsť z domu alebo väzenia za určitý čas s využitím vlastného rozumu a šikovnosti. Skvele sa zabavíte a zároveň budete mať skvelý zážitok.
Nakoniec môžete uprednostniť klasické adrenalínové zážitky ako jazda na snežnom skútri, zoskok s padákom, bangee jumping či zážitkový vyhliadkový let s možnosťou pilotovania. Tak, na čo si trúfnete vy?