Zvoľte si správny typ partnerky

Zrejme každý  muž vo svojom živote už pre-striedal viac ako jednu partnerku. A teraz je v podstate jedno o akom dlhom vzťahu sa tu bavíme.  No a práve preto nám istotne dáte za pravdu že nie každý typ na ktorý ste narazili bol pre vás.  Niektorý v tom majú od začiatku jasno a hľadajú matku svojich detí a iný zasa modelku s ktorou sa môžu predvádzať na  prechádzke  v meste. Podľa vzhľadu sa to len ťažko pozná aká je v skutočnosti. Ale podľa správania by sa dali ženy zaradiť nasledovne.
 Sebavedomá žena.jpg
 
Hádka na každý deň
 
https://pixabay.com/sk/photos/podnikania-%C5%BEena-profesion%C3%A1lne-oblek-2697954/Hádky patria k životu. S tým nič nenarobíme. No aby ste museli vážiť každé svoje slovo len aby ste nezačali novú hádku, to nie. Od takej ruky preč. V tomto prípade sa totiž nejedná o len nejaké poučovanie či napomínanie. Jedná sa totiž o to že si na všetko hľadá zámienku aby sa s vami mohla pohádať. A povedzme si na rovinu, koľko by ste s takou vydržali vo vzťahu?
 
 
Vie všetko najlepšie
 
Samozrejme ak sa vám popod ruky dostane napríklad taká pani najmúdrejšia, tiež to nie je žiadna výhra. Síce sa nebudete hádať pre každú maličkosť. No ona bude tá čo všetko vie a všade bola. A časom si začnete pripadať ako hlupák, a nejako tak vnútorne klesať na hodnote samého seba. Potom je otázne či vás aj ona bude ešte na toľko milovať aby s vami ostávala vo vzťahu ak neste spokojný sám so sebou. Iná vec ak sa jedná o inteligentnú ženu ktorá má všeobecný prehľad a je odborníčkou vo svojom obore. Ale všetko má svoje hranice.Portrét ženy.jpg
 
A konečne, tá pravá
 
Nakoniec aby to neznelo že iba nadávame a odhovárame. Máme pre vás aj jeden tip. Lepšie povedané je jeden typ ženy nad ktorou by sa mal zamyslieť každý muž ktorý to myslí zo založením rodiny vážne. A  ak nie rodiny, tak aspoň sa nechce rozvádzať už po 5 rokoch nevydareného manželstva Nie je to nik iný ako a to krát nazývaná aj pani dokonalá. Čerstvo zamilovaný muž by ju vedel opísať ako múdru, krásnu a starostlivú ženu. No v skutočnosti je to „iba“ obyčajné moderné a sebavedomé dievča ktoré chce vám byť nielen milujúcou partnerkou ale aj kamarátkou a rovnocennou osobou. A to nielen v osobnom ale aj profesnom živote.