Kam na lacný nábytok?

V niektorých prípadoch však treba pri výbere aj mužskú ruku. Najmä keď ide o produkty do domácnosti. Zariaďovanie bytu či domu býva príjemná ale aj stresujúca záležitosť. Pre väčšinu Slovákov je na mieru vyrobený nábytok luxus, ktorý si nemôžu dovoliť. Po kúpe bytu či postavení domu, väčšine nezostane veľké množstvo peňazí na zariadenie interiéru a preto sa snažia hľadať výhodné ponuky, lacné varianty a nakupujeme nábytok v zľavách kedy môžete ušetriť stovky Eur. Na Slovensku sa nachádza niekoľko obchodných domov, kde sa obchodníci ponúkajú výhodné ceny.

posetl
 
Asko                Aj keď nemôžete očakávať najvyššiu kvalitu, nájdete zaujímavé, pekné kúsky za jedny   t najnižších cien na trhu. V ponuke nájdete skutočne každý kúsok do domácnosti. Výhodné sú celé komplety, či už do obývačky alebo spálne, za ktoré zaplatíte oveľa menej ako keď kupujete jednotlivé kúsky samostatne. Asko je obľúbený najmä vďaka svojim častým akciovým ponukám, kedy za objednávku cez internet dostanete 10% zľavu z nákupu, či dopravu zadarmo.
 
Sconto             Sconto nemá ďaleko od prvého predajcu. Ceny si môžu dovoliť aj bežní Slováci a v ponuke nájdete aj kvalitnejšie kúsky. Obľúbený je hlavne pre dobrý výber sedacích súprav, ktoré vám dodajú v krátkom čase.

světla
 
Merkury          Jeden z najobľúbenejších reťazcov na Slovensku je práve Merkury Market. Ponúka skutočne výhodné ceny za tovar, ktorý inde stojí oveľa viac. Výhodou je, že komplex ponúka skutočne všetko, čo by do domácnosti budete potrebovať. Okrem nábytku sa zameriavajú aj na záhradu a v ich budovách si môžete vybrať z množstva záhradných sedacích súprav, altánkov či dokonca kvetov a doplnkov.               
 
Bazár              Nemusíte sa hanbiť ísť nakúpiť ani do bazáru. Niektorý tovar je dokonca nepoužívaný. Dokážete tam zohnať chladničku či práčku aj o 70% lacnejšie a to len preto, že majú nejaké poškodenie. Poškodenia bývajú len povrchové a často krát si ani len nevšimnete závadu.