Mobilné aplikácie pre každého

Kapacita mobilu nám umožňuje inštaláciu mnohých aplikácií, ktoré nám vedia byť nápomocné vo všetkých životných situáciách. Pomáhajú nám pri vzdelávaní, koníčkoch, nákupoch, komunikácii, pri práci. Celý svet elektroniky, mobilné aplikácie a technické vychytávky nás uľahčujú každodenný život. Jedným kliknutím si viete do telefónu nainštalovať úplne všetko. Ktoré aplikácie by nemali vo vašom mobilnom zariadení chýbať?

mobil

Ak si potrebujete niečo poznačiť, skvelým pomocníkom vám bude aplikácia Evernote. Do poznámky si viete pridať fotografie, texty, webové linky. Poznámky môžete zorganizovať podľa vlastných kritérií a tak máte všetky potrebné informácie rýchlo prístupné.

Pre náruživých knihomoľov je vhodná aplikácia Goodreads. Má celkom slušnú databázu kníh v slovenčine a češtine. Viete si odsledovať, čo čítate, čo ste prečítali a čo chcete v budúcnosti prelúskať.
V mobile síce máte aj rádio, ale pomocou aplikácie Tuneln Radio môžete počúvať až 70 tisíc rádií z celého sveta. Stanice sú zoradené podľa žánru, či vašej obľúbenosti. Prehľadnosť a rýchlosť spustenia sú zaručené.
Pre nákupných maniakov je určená aplikácia Wish, ktorá má prepracovaný marketing a reklama na ňu beží naozaj všade. Pomocou Wish viete nakupovať prehľadne a výhodne.

Ak nemáte Instagram, rýchlo sťahujte. Táto aplikácia pomaly doháňa Facebook. Je naozaj čoraz populárnejšia. Instagram je určený pre tých, ktorí majú radi pekné fotografie, radi sledujú svetových blogerov a chcú mať prehľad v trendoch.
Aplikácia Kalorické tabuľky vám pomôže schudnúť, alebo vás minimálne naučí sa správne stravovať. Veľký prehľad potravín aj s ich kalorickými a nutričnými hodnotami vás núti zamyslieť sa nad tým, čo jete.

telefon

Iste sa vám už stalo, že ste v kaviarni, či v autobuse počuli pesničku, ktorá sa vám veľmi páčila, ale nevedeli ste jej názov. Aplikácia Soundhound vám nájde jej názov aj interpreta. A vy ju potom už môžete veselo sťahovať do svojho prehrávača.
Pre tých, ktorí majú doma neposlušné deti dobre poslúži aplikácia Find My Friends. Táto aplikácia vám ukáže, kde sa vaše nepodarené dieťa nachádza. Takto môžete sledovať aj svojho milého, alebo priateľov.