Objednávka a posledné úpravy tovaru


Všetko máte pripravené , máte vybavené povolenie na podnikanie , máte nápad , priestory , zariadenie ale chýba Vám to najpodstatnejšie , a to tovar.
Tovar si môžete objednať odkiaľ len chcete. Len si musíte nájsť takého dodávateľa ktorý Vám predá tovar za nižšie ceny. Najlepšie je ak si tovar objednáte priamo zo zahraničia pretože tam sú ceny oveľa lacnejšie ako u nás na Slovensku.

příspěvek

Ak chcete aby Vám tovar rýchlo doučili potrebujete nájsť nejakého kuriéra ktorý sa o to postará, Niekedy trvá doručenie tovaru aj mesiac , ak si objednávate z tretích krajín ako napríklad USA , Čína a podobne. Ak teda chcieť rýchlo začať predávať svoj tovar objednajte si kuriéra , ktorý Vám doručí tovar až k vám na predajňu. Najlepšia doručovacia služba je DHL či DPD alebo Slovenská pošta, ktorý Vám tovar doručia do pár dni najneskôr do týždňa.

Keď už máte tovar vo vašej predajni je čas určiť cenu za ktorú budete predávať. Nikdy na začiatku nepredávajte tovar drahšie. Ak ho budete predávať za vyššie ceny , budete mať málo zákazníkov a Váš tovar sa nepredá, Na začiatok si nastavte ceny tak aby bol tovar predajní a mali veľký počet zákazníkov ktorý sa budú radi vracať do vašej predajne na nákup tovaru alebo produktu. Po čase ceny zvyšovať môžete , no nesmiete to prehnať . Nikdy sa nerovnajte konkurencii , a choďte si svojou cestou , len tak získate úspech.

podnikání

Na záver len dodám že podnikanie je dlhá trať ktorú musíte šliapať. Sú to nervy , málo spánku , zodpovednosť , získavanie skúsenosti a prekonávanie prekážok každý deň, Ničoho sa nebojte , pretože bez tohto všetkého by bolo podnikanie len nudná záležitosť ktorú musíte riešiť. Skúste sa trochu popri tom baviť , skúste svojich zamestnancov motivovať a ukázať im cestu že aj práca môže byť aj o zábave a nie len o peniazoch. Každý problém má riešenie , na každú situáciu.