Pozor na módu, aj v zime

Mnohí z nás sa tešia na odvrátenie nepríjemných žabiek pre útulné topánky a zabúdajú, že falošné opálenie zmizne, no zimný outfit, nie je bez nebezpečenstva, najmä ak chcete vyzerat moderne. Zhoda s rozmermi oblečenia vzor pre dokonale lichotivé oblečenie je všetko o rovnováhe. Nosenie zimných odevov, ktoré sú úplne prázdne a beztvaré, môže byť hlboko neopísateľné, zatiaľ čo celokovový outfit vo všeobecnosti môže vyzerat super, ak pridáte viac doplnkov.

moda
 
Športovo, elegantný štýl.
Nový luxusný trend je dobrým príkladom toho, kde potrebujete vyváženú rovnováhu. Buď noste  športový štýl nohavice s pripevnenou špičkou a podpätkami, aby ste vyzerali sofistikovane, alebo alternatívne, ak si prajete pevnejšie nohavice, noste v páse zastrčenú košeľu.

Pozor, čo si oblečiete.
Predvianočná sezóna je plná zvodných reklám, ktoré nám ukazujú oblečenie, ktoré jednoducho potrebujeme kúpiť. Neexistuje absolútne vekový limit na akýkoľvek typ oblečenia, jednoducho, aký outfit ste videli v reklame alebo na figuríne, bez prispôsobenia sa trendu vlastnému tvaru tela je cesta na módne katastrofy v každom veku. Trendy a módne kampane sú skvelé pre inšpiráciu, ale sú zdatné a vytvárajú vzhľad podľa vášho vlastného tela.

látky

Vracia sa zamat?
Niektoré tkaniny, ktoré kedysi boli brané, ako starodávne , získali tento rok oživenie nazývane zamat. Tento štýl oblečenia už dlho súvisí s tým, že je zastaralý a nosí ho viac vyspelých žien. Samozrejme, že ho môžete stále nosiť, ak ste starší – ale výber oblečenia, ktorý by vyhovoval vášmu tvaru, je mimoriadne dôležitý. Vyberte si šaty, ktoré zdokonaľujú vaše najlepšie časti tela, či už je to pas alebo nohy a vyhnite sa rozrušeniu jednoduchým, odvážnym strihom.

podprsenka

Správna podprsenka.
Podobne ako základy budovy je spodná bielizeň kľúčom k udržaniu všetkého na mieste a poskytovaniu dobrej štruktúry, keď nosíte šaty na vianočné večierky. Približne 80 percent žien nosí nesprávnu veľkosť podprsenky. Nosenie správnej podprsenky urobí obrovský rozdiel vo vašom tvare tela, ktorý vám poskytne okamžitý rozdiel na prsia a lepšie držanie tela a štíhlejší tvar.