Reťazová píla od značky Ryobi

Reťazová píla od značky Ryobi

Ak hľadáte výrobok, ktorý bude okrem svojej vysokej kvality disponovať aj originálnym dizajnom a samozrejme dobrou cenou, ste tu na správnom mieste. Značka Ryobi, ktorá pochádza z Japonska spĺňa všetky tieto požiadavky a ešte omnoho viac. Prácu s ich výrobkami vám spríjemní dizajn týchto produktov, ktorý sa vyznačuje spojením bledučko zelenej a čiernej farby. O kvalite Ryobi však svedčia najmä verní zákazníci z celého sveta, ktorí majú túto japonskú značku vždy na prvom mieste pri výbere prístrojov určených na opravovanie, záhradkárčenie či úpravu exteriérov a interiérov.

56e13cfeb7f430a15f69e6dea15b8657

Dnes vám chceme predstaviť jeden špeciálny produkt, ryobi ocs1830. Ide o bezuhlíkovú reťazovú pílu s lištou dlhou až 30 centimetrov. Píla váži približne 3,2 kilogramu, čiže práca s ňou vás rozhodne príliš neunaví. Využíva napätie vo veľkosti 18 Voltov a rýchlosť reťaze je 10 metrov za sekundu. Ako aj na ostatné výrobky, aj na tento ponúka značka Ryobi záruku v dĺžke 24 mesiacov, teda 2 rokov. Ako sme už spomenuli, produkty sú vyrábané kvalitne a preto sa nemusíte báť, že by vám po dvoch rokoch prestala správne fungovať. Používanie tejto pílky nie je vôbec náročné, reťaz sa napína sama bez používania náradia a dokonca obsahuje aj automatický systém mazania. Nakoľko je bezpečnosť pri práci na prvom mieste, tento výrobok obsahuje bezpečnostnú brzdu aj mechanickú aj elektrickú.

1918-2337-ocs1830ocs1830-hero-1-hires

Ľudia si k tejto reťazovej píle zvyknú zakúpiť aj náhradné lišty, ktorých cena sa pohybuje okolo 12 až 14 eur. Cena samotnej píly s lištou je približne 180 eur, čo je veľmi výhodná cena. Ryobi je totiž jednotka v udávaní pomeru ceny a kvality. Tento produkt vám spríjemní prácu na záhrade či v práci a stane sa okrem povinnosti aj vaším koníčkom.

Ak používate často píly a vyznáte sa v nich, už teraz viete, že práve tá od značky Ryobi je jedna z najlepších. Neváhajte a vyskúšajte ju sami!