Tantra masáž – láska na celý život.

Počuli ste o tantra masáži a zvedavá časť vášho ja by ju chcela vyskúšať? Máte však prvotné obavy z toho, čo vás tam bude čakať? Máte voči tantra masáži trochu rešpekt a obávate sa, že vás premôže ostych? Je to v poriadku, to, čo prežívate je len prirodzená reakcia na neznáme a nepoznané. Tí, ktorí však tantra masáž navštevujú pravidelne, si bez nej už nevedia ani predstaviť život a chválami by určite nešetrili. Centrum tantra masáží v Bratislave, priamo v Starom meste, vás rado privíta a vaše obavy nechá úplne rozplynúť. Veď to je ten hlavný cieľ tantra masáží – navodiť pocit uvoľnenia, kedy nemyslíte na nič iné, len na príjemný stav eufórie. Tantra masérky nepozerajú na vaše kilá navyše, nevadí im nevyšportované telo. Každý muž je jedinečný a každý má svoju jedinečnú sexuálnu energiu, ktorú môže so sebavedomím rozvinúť naplno. A tantra masáž im k tomu vie dopomôcť.

Tantra

O čo pri tantra masáži ide a ako vyzerá celý proces? V prvom rade je potrebné navštíviť webovú stránku Tantra centra a vybrať si požadovaný druh tantra masáže. Na začiatok skúste staviť napríklad na klasickú tantra masáž, aby ste sa oboznámili so základmi. Je potrebné rezervovať si termín vopred.

Masaz2

Po príchode do centra sa vás ujme príjemná masérka, ktorú si taktiež môžete zvoliť dopredu. Nasleduje osobná hygiena – sprcha. Aby ste si mohli masáž vychutnať za maximálne hygienických a komfortných podmienok. Nasleduje namaste rituál – tradičný pozdrav, ktorý vás a vašu masérku duchovne prepojí a vzájomne zharmonizuje. Samotná masáž je vykonávaná masérkou, vy sa aktívne nezapájate. Ona vie, čo robiť a ako postupovať, aby bol dosiahnutý čo najväčší efekt. Ak sa osmelíte, získate základné skúsenosti, pri najbližšej návšteve tantra centra si môžete zvoliť zložitejšie procedúry, kde budete mať väčší priestor na sebarealizáciu. Jedna vec je zaručená. Keď raz tantra masáž vyskúšate, nebudete vedieť prestať.