Topky v líčení

Každý väčšinou vie, ktoré módne trendy kraľujú na prehliadkových mólach. Ktoré farby sú moderné, ktoré strihy a čo býva úplnou topkou, ktorú zvyknú napodobňovať všetky reťazce, ktoré poznáme. Čo ale málokedy vnímame je to, že aj v líčení sú určité trendy. Niektoré sú bláznivé a máme problém si ich na seba dať v bežný deň, ale iné sú zase vkusné a páčia sa nám. Všimli ste si, že aj v líčení sú niektoré veci viac moderné ako ostatné? Nie? Tak sa pozrime na to, čo je nové, ale zároveň aj na to, čo sa považuje za stálicu v oblasti líčenia.
přirozená krása

 

Prirodzenosť je stále top

Ak je niečo, čo je moderné už niekoľko sezón, tak je to jednoznačne prirodzené líčenie. Nenosí sa nič, čo pôsobí umelo alebo príliš dokonalo. Dokonca aj obočie by už nemalo byť úplne nalinkované, ale len jemne zvýraznené a nafarbené. Čo sa týka pleti, mala by byť vidieť. Mejkap by teda nemal zakrývať našu skutočnú pokožku, mal by zakryť len pár nedokonalostí, ktoré by sme rady vymazali.

 

Stavte na rozjasňovače

Ak niečo zažíva svoje najlepšie obdobie, tak sú to práve rozjasňovače, ktoré nájdete takmer v každej drogérii či obchode s kozmetikou. Mať doma rozjasňovač je jednoznačne nevyhnutné, pretože prirodzeným leskom dosiahnete žiadaný efekt. Miesta, ktoré sa vám lesknú zapúdrujete púdrom a ostatné miesta, na ktoré by ste chceli lesk, rozjasníte pomocou tohto zázraku.

 jemné líčeni

Linka je nesmrteľná

Ak niečo kraľuje na trhu už poriadne dlho, tak je to čierna linka, ktorá má vaše oči zvýrazniť. V poslednú dobu sa do popredia dostávajú rôzne farebné linky, ale dokonca aj matné a populárne sú aj farebné špirály. V kombinácii s červeným rúžom (ktorý z módy nikdy nevyjde) je to naozaj vraždiaca a sexi kombinácia.

 

Matné rúže

Matné rúže prežívajú svoj naozaj veľký boom a niet sa čomu čudovať. Hlavne v červenej alebo v nude a prirodzených farbách pôsobia naozaj sexi a nenútene. Stačí, že máte na očiach špirálu a perách takýto rúž. Hneď vyzeráte upravene a svetovo.