Verte si aj bez chlapa

Žena je pre mnohých mužov totálne nepochopiteľné stvorenie. Prečo to tak je? Lebo by chceli byť aspoň trochu takí, ako je práve ona? Je jasné, že aj toto môže byť jedným z dôvodov. Prečo? Pretože sme väčšinou skutočne a totálne samy sebou. Chceme také byť a nechceme sa pred nikým na nič hrať. To nás unavuje a robí to z nás totálne obete a to my jednoznačne nie sme. Sme samostatné a nežijeme v dobe, kedy sme potrebovali, aby sa o nás chlapi starali. Aj keď nám to občas padne samozrejme veľmi dobre, keď sa nás snažia ochrániť, zaplatiť večeru alebo čokoľvek.

krásná žeba
 
Aj keď nám to občas padne dobre, musíte vedieť, že keď sme normálne, sme schopné to urobiť samy a nepotrebujeme k tomu vás. A to je niečo, čo si drvivá žien absolútne neuvedomuje. Že vôbec, ale skutočne vôbec nepotrebujeme, aby sa o nás chlap nejakým spôspbom starať. Je to naša vec. Všetko navôkol. A verte tomu, že práve toto je to, čo na nás viete naozaj milovať. Pretože nech sme akokoľvek v bezvládnej situácii, vždy sa z toho dostaneme. To však neznamená, že nemáme rady, keď nám z nej trochu pomôžete. Ste od toho predsa tu nie? Ste chlap a máte sa o nás trochu postarať.

modelka
 
A keď sa na to vykašlete, nesmiete sa čudovať, že práve to je to, čo nás príjme k tomu, aby sme začali jednať iba samy za seba. A verte tomu, že vtedy by ste sa mali začať báť. Pretože, nech je ako chce, žena bez muža je ako ryba bez bicykľa. Tiež to vôbec nepotrebuje. A ženy môžu byť úplne v pohode aj samy a nepotrebujú vás k tomu, aby ste ich uisťovali, že sú super. To dokážu s prehľadom aj úplne samy. A práve to mužov často na ženách veľmi desí. Že si vedia s prehľadom poradiť aj bez chlapov. Tak ako to práve teraz cítite vy? Chcete sa za svoju ženu postaviť? Alebo kašlete na to a necháte to iba na ňu? Je to len na vás. No verte tomu, že nesmiete vašu voľbu oľutovať.