Krtkovanie a inštalatérske práce

Kúpeľňa celá zaplavená splaškami, dres v kuchyni plný vrátených nánosov z výlevky, všade nepríjemný zápach a vo Vás neskutočná zúfalosť. Vôňa domova je na dlho preč….Aj takto môže vyzerať Vás príchod domov z práce. Toto nechcete zažiť, Toto nechce zažiť nik z nás. Preto neváhajte a kontaktujte nás včas. Preventívne Vám prečistíme kanalizáciu a tým predídete takémuto hroznému zážitku.

čista kúpeľňa

Ponúkame krtkovanie v Šenkviciach Ab-krtkovanie a blízkom okolí. Krtkovanie je prečistenie odpadových potrubí. Je možno ho vykonávať dvoma spôsobmi. Elektromechanický spôsob je najčastejšie používaný, je vhodný do rodinných domov a malých kancelárií. Spočíva na použití elektromotora a špeciálnych kovových špirál, ktoré sa pomocou elektromotora roztočia a týmto spôsobom usadeniny a naplavené zvyšky dostatočne uvoľnia a odpad tým prečistia. Najviac zanesené odpady bývajú spravidla v kuchyniach, z dôvodu častého umývania mastným riadov a podobne, čím mastné tekutiny obalia vnútro potrubí a tam sa najčastejšie začnú zachytávať ostatné splašky a usadeniny.

čistý kanál

Druhou možnosťou krtkovania je vysokotlakové čistenie, kde je použité vozidlo špeciálne vybavené na tento účel. Samotný spôsob tohto čistenia sa vykonáva pomocou vysokotlakového vodného čerpadla s vysokým tlakom vody a dlhých hadíc ukončených tryskov čo umožňuje prečistiť aj dlhšie úseky potrubí. Tieto dokonale prečistí v krátkom čase a tým spriechodní a obnoví prevádzku upchatého potrubia. Ponúkame Vám záchranu pred zbytočnými škodami na majetku a v neposlednom rade aj na Vašej psychike. Okrem samotného krtkovania Vám ponúkame TV monitoring kanalizácie a jej potrubí a tým Vám vieme presne určiť úsek na ktorom sa nachádza porucha, poprípade upchatie. V rámci našich služieb ponúkame aj inštalatérske práce, výmenu porušených kanalizačných potrubí, výkopové práce a iné. Neváhajte nás kontaktovať včas.