Otec mojich detí

Otec mojich detí

Som ženská 33 rokov. Mám 2 úžasné deti. Dievča 3 a pol roka, chlapec tento rok 8 rokov. Sú to deti, ktoré si snáď môže každý priať. Sú zdraví, až na bežné detské choroby. No a sú strašné prasiatka, hlavne dievča, ale to asi vo finále má aj svoj dôvod. Bude to 2 a pol roka, čo som s nimi sama a to preto, že otecko je vo väzení. ,,Sedel“ v base predtým, než som sa ním zoznámila a bohužiaľ po 5 rokoch porušil podmienku a musel sa vrátiť späť. V č´ten čas ma to šialeně zobralo a bola som na prašky. Ale o tých dôvodoch nebudem diskutovať, nikoho nezabil ani neokradol, to je jediné, čo k tomu môžem povedať. V tom čase mal syn 5 rokov a dcéra 1 rok.Ja na rodičáku, chodila som v letnej sezóne len na brigády, takže úplné finančné dno.

par

Ale nejako sme to tak tak zvládli. mali krásne Vianoce.Neskôr som dostala ponuku práce.Práce, ktorú som si vlastne vysnívala a bolo to v inštitúcii, kde som robila brigádne už od 18 rokov.Prácu som vzala na necelý úväzok a začalo sa nám dariť.Chlap z basy asi pocitil, že už nie som závislá na jeho návrate a začali sme sa mega hadať. Malá mi išla v 2 rokoch do detskej skupinky, kde som platila silene školne a syn začal chodiť do 1. triedy. Všetko sme zvladli. dcéra chodí už do normálnej škôlky.

par

Máme zavedený režim. 3tich Vianoce sme strávili ,,sami“ a boli skvelý, deti mali naozaj bohatého Ježiška. Ale teraz k veci. .. Chlap sa má cca za 2 mesiace vrátiť ,,Asi“ ho stále milujem, ale nevie si predstaviť, že príde a ten náš režim ,,naruší“. Že niekto bude vedľa mňa spať, že niekto bude vychovávať, „moje“ deti, že už nebudem to, čo som si za tých 2 a pol roka vybudovala. Asi nie som úplne šťastná bez chlapa, ale neviem si predstaviť, že tu, nejaký chlap bude, podotýkam, že som mu bola celý čas verná a na sex s niekým iným som nemala ani pomyslenie, ale ten strach z jeho návratu je strašný.